Kariera

Spółka zarządzająca jednym z najnowocześniejszych i największych w Polsce zakładów przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, należąca do międzynarodowego koncernu będącego światowym liderem branży poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania następujących obszarów działania w spółce zatrudniającej 67 pracowników:

  • Zarządzanie płacami,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników,
  • Rekrutacja personelu

Zadania:

  • Prowadzenie rejestru czasu pracy pracowników,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników (system czterobrygadowy) oraz naliczanie płac, składek, zaliczek na poczet podatku PIT,
  • Sporządzanie comiesięcznych list płac i innych zestawień,
  • Sporządzanie deklaracji, zestawień i ich terminowe przekazywanie odpowiednim instytucjom, w szczególności do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego,
  • Prowadzenie i aktualizacja zgłoszeń pracowników do odpowiednich instytucji, w szczególności do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego,
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników spółki (akta osobowe),
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu podstawowych zagadnień prawa pracy i naliczanych świadczeń,
  • Rozliczanie delegacji służbowych,
  • Raportowanie zewnętrzne  i wewnętrzne w powyższych obszarach,
  • Zapewnienie wymaganego z mocy prawa spełnienia przepisów w zakresie:
    • spraw pracowniczych,
    • prawa pracy,
    • przepisów ZUS i podatkowych.
  • Planowanie i prowadzenie rekrutacji personelu oraz przygotowywanie umów o pracę.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programu SAGE SYMFONIA Kadry i Płace
  • Bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK,
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w funkcji kadrowej,
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, zasad dot. rozliczania czasu pracy, rozliczania wynagrodzeń i świadczeń z ZUS,
  • Wiedza z zakresu prowadzenia akt osobowych.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Odpowiednie uprawnienia szczegółowe i branżowe, odbyte kursy i uzyskane certyfikaty, studia podyplomowe i inne mile widziane,
  • Umiejętność pracy z komputerem, w tym z programami MS Word, Excel itp.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy),
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy),
  • pracę w renomowanej i międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • pakiet benefitów (Karta Multisport, wczasy pod gruszą, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia dla pracowników itd.)
  • przyjazną atmosferę pracy.

 Oferty należy składać na adres: mobilnive.sarpi@sarpi.pl w tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na jakie Państwo aplikujecie.

OK
Więcej informacji